Producenci
O firmie

iAmbasador to dostawca oraz integrator rozwiązań Apple dla osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych, które chcą usprawnić realizację codziennych zadań przy pomocy intuicyjnego cyfrowego ekosystemu. Od 11 lat wspieramy naszych klientów oferując im rozwiązania, z których sami korzystamy na co dzień.

 

Współpraca z iAmbasador to:
  1. Tysiące produktów dostępnych od ręki dzięki rozbudowanej sieci globalnej dystrybucji.
  2. Zamówienia specjalne i niszowe realizowane następnego dnia roboczego dzięki sprawnie działającej siatce logistycznej.
  3. Kompleksowa obsługa projektów informatycznych, od konsultingu i audytu po utrzymanie infrastruktury.
  4. Eksperckie wsparcie i szkolenia w zakresie sprzętu, oprogramowania i bezpieczeństwa IT, oparte na wieloletnim doświadczeniu.

 

NASZA HISTORIA

Początki naszej firmy sięgają 2009 roku, wówczas działając jako jednoosobowa działalność gospodarcza wspierająca lokalne przedsiębiorstwa. Dzisiaj działamy w całej Polsce oraz dążymy do międzynarodowej ekspansji.

Ciągle wzrastająca wiedza i doświadczenie umożliwiają nam trafne określanie potrzeb klientów na lokalnych rynkach i dostarczanie im oczekiwanych produktów i usług. Ofertę budujemy w oparciu o aktualne trendy w rozwoju nowych technologii oraz zmiany, jakie niosą one dla świata i społeczeństwa. Każdego roku małe i średnie firmy dołączają do społeczności naszych stałych klientów. Wzrastająca sprzedaż odzwierciedla zaufanie, jakim nasi klienci darzą nas jako dostawcę IT. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać rozwój i cyfryzację.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl