Producenci

Microsoft WindowsWindows to najsłynniejszy i najpopularniejszy na świecie system operacyjny, stworzony i rozwijany w laboratoriach firmy Microsoft. Jego pierwsza wersja została zaprezentowana w listopadzie 1985 roku i rozpoczęła zupełnie nowy etap w historii oprogramowania komputerowego.

Każda kolejna edycja MS Windows, wyznaczająca zupełnie nowe trendy i wykorzystująca przełomowe rozwiązania technologiczne, cieszy się ogromnym i wciąż niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników komputerów. Windows 95, 98, 2000, XP, Vista, 7, 8 i 8.1 – te udoskonalane i unowocześniane wersje, coraz lepiej wyposażone (np. w przeglądarkę internetową Internet Explorer) i zabezpieczone przed zagrożeniami, błyskawicznie podbiły i zdominowały międzynarodowy rynek. Dziś system Windows nie ma sobie równych – ponad 90% użytkowników komputerów na całym świecie korzysta właśnie z tego oprogramowania (w Polsce ocenia się, że udział w rynku może wynosić nawet 95%). Zgodnie z informacjami producenta, każdego dnia oprogramowania używa ponad 1,3 miliarda osób. MS Windows to również jedna z najbardziej rozpoznawalnych globalnych marek.

Microsoft Windows to doskonały wybór zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych czy korporacyjnych. Umożliwia bezproblemowe korzystanie z urządzeń PC w codziennym życiu oraz w pracy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl